Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

14.09.2017

Grupa OLX dołączyła do firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej

W strukturach Izby Gospodarki Elektronicznej zrzeszonych jest obecnie blisko 200 podmiotów reprezentujących różne sektory cyfrowej gospodarki. Do e-Izby dołączył właśnie kolejny podmiot - Grupa OLX Sp. z o.o.

Więcej »

Dołączenie Grupy OLX do Izby Gospodarki Elektronicznej to kolejny i konsekwentny krok na drodze naszego nieustannego rozwoju. Każdego dnia aktywnie wpływamy na życie milionów Polaków świadcząc im usługi najwyżej jakości. Jesteśmy przekonani, że udział w pracach Izby Gospodarki Elektronicznej pozwoli nam jeszcze lepiej promować możliwości, jakie związane są z usługami cyfrowymi, ale również stanowić będzie istotny element dialogu pomiędzy wiodącymi uczestnikami rynku cyfrowego w Polsce. Wierzymy również, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze lepiej rozwijać nasze usługi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami, co pozwoli na dalszy wzrost branży, w której wszyscy działamy - podkreśla Marcin Urbańczyk General Manager, OLX Group Polska.

olx_2.jpg

Grupa OLX specjalizuje się w internetowych serwisach ogłoszeniowych i działa globalnie w ponad 40 krajach, gdzie każdego dnia w 25 biurach na całym świecie ponad 4000 pracowników rozwija usługi najwyższej jakości, tak aby nasi użytkownicy czuli jeszcze większą satysfakcję z dokonywanych transakcji.

W Polsce do Grupy OLX należą najpopularniejsze serwisy ogłoszeniowe: OLX, OTOMOTO i OTODOM, a od niedawna również FIXLY. W kraju zatrudniamy ponad 300 osób w biurach w Poznaniu i w Warszawie, a z ww. serwisów każdego miesiąca korzysta średnio ponad 16 milionów Polaków, którzy w tym czasie zamieszczają kilkanaście milionów ogłoszeń.

Grupa OLX to część globalnego koncernu NASPERS, działającego w ponad 130 krajach na całym świecie, obecnego w obszarze usług z sektora e-commerce, płatnej telewizji oraz prasy.

 

Zwiń «