Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

25.05.2015

e-Izba patronem konferencji Sukces w Internecie

W dn. 11 czerwca 2015 r. w Rybniku odbędzie się wyjątkowa Konferencja „Sukces w Internecie - Szanse i możliwości rozwoju Twojej firmy w Internecie na 2015/2016” skierowana do Przedsiębiorców z Rybnika oraz okolicznych miast i gmin. Patronem konferencji jest Izba Gospodarki Elektronicznej.

Więcej »

Wartość wydatków na komunikację cyfrową w 2014 roku w Polsce wyniosła 2,6 mld złotych, a biznes z roku na rok inwestuje coraz więcej w reklamę internetową. Przyczyn jest wiele ale najważniejsze to wielorakość dostępnych form, zmiana zachowań konsumentów, wysoka skuteczność i mierzalność praktycznie każdej złotówki zainwestowanej w reklamę internetową.

Aby przedstawiciele lokalnego biznesu zdobyli podstawową wiedzę oraz poznali pełną paletę możliwości w zakresie inwestycji w skuteczne i profesjonalne rozwiązania internetowe na konferencję do Rybnika przyjadą wybitni eksperci polskiej branży marketingu internetowego. Przedstawiciel takich firm i organizacji jak Google, SARE S.A, AdKontekst – Netsprint S.A, INIS, Trusted Shops GmBH, Fundacja Force, Certyfikowany Fotograf Google, Spozycjonowani.pl, Bussines Link. Podzielą się wiedzą i praktycznymi informacjami z zakresu swoich specjalizacji w tej branży.  

Pełne informacje o wydarzeniu, prelegentach, agendzie konferencji oraz aktualności związane z konferencją znajdziecie Państwo na stronie internetowej imprezy: www.sukceswinternecie.pl.

Zwiń «