Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

14.09.2018

AleMaluch wśród firm członkowskich Izby Gospodarki Elektronicznej

AleMaluch.pl to nowy sklep uruchomiony przez Ravelo – spółkę w Grupie PWN, odpowiedzialną za rozwój biznesu e-commerce. W ofercie sklepu AleMaluch.pl znajdują się przede wszystkim specjalnie wyselekcjonowane, edukacyjne zabawki dla najmłodszych, a uzupełnienie asortymentu stanowią wybrane przez naszych pedagogów książki i artykuły szkolne.

 

Więcej »

Misją sklepu AleMaluch.pl jest wspieranie rozwoju dzieci poprzez kreatywną zabawę. Chcemy dotrzeć do rodziców dzieci w wielu 1-12 lat.

Oferowane przez AleMaluch.pl produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od uznanych na rynku europejskich producentów zabawek.

Chcemy dostarczać wiarygodną wiedzę i innowacyjne rozwiązania edukacyjne, które zainteresują i zainspirują naszych Klientów. Zależy nam na podejściu, które pozwoli - poprzez zabawę - rozwijać pasje pociech. Wiemy, że zabawa już od pierwszych miesięcy jest integralną częścią życia każdego dziecka. Dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep oferujący produkty, które będą jednocześnie bawiły oraz wspierały wielokierunkowy rozwój i kreatywność naszych dzieci – podkreśla Dorota Bachman prezes Ravelo.

 

Zwiń «