Dołącz do e-Izby
Polski / English

Aktualności

18.04.2017

Ogłoszenie o pracę

Izba Gospodarki Elektronicznej szuka osoby na stanowisko specjalisty ds. projektów.

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie.Misją e-Izby jest rozwój polskiej branży gospodarki cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie. Aktualnie zrzeszamy 200 firm.

Więcej »

Zakres obowiązków na stanowisku specjalisty ds. projektów:

Biuro:

  • organizacja pracy biura Izby Gospodarki Elektronicznej
  • organizacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • komunikacja z firmami członkowskimi
  • bieżąca aktualizacja strony www e-Izby
  • organizacja kalendarza zarządu
  • organizacja spotkań zarządu

Edukacyjne projekty:

  • organizacja warsztatów Szkoły Gospodarki Cyfrowej
  • współpraca z Uczelniami wyższymi
  • współpraca z Uniwersytetami Trzeciego Wieku
  • organizacja akcji Kupuje w Internecie
  • Grupy merytoryczne: organizacja spotkań grup oraz koordynacja projektów przygotowanych przez grupy przy współpracy z szefami grup merytorycznych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego
  • samodzielności wykonywanych obowiązków
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • entuzjazmu do pracy
  • otwartej komunikacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • nabycie doświadczenia w rozwijającej się branży cyfrowej
  • rozwój w zakresie cyfrowych rozwiązań
  • nawiązanie relacji biznesowych

CV prosimy wysyłać na adres: biuro@eizba.pl z dopiskiem: specjalista ds. projektów.

Zwiń «