Dołącz do e-Izby
Polski / English

Forum Gospodarki Cyfrowej 9.11.2017

 

Szanowni Państwo,

przed nami największa konferencja e-Izby dla biznesu cyfrowego, dedykowana przedsiębiorcom z sektora gospodarki elektronicznej - FORUM GOSPODARKI CYFROWEJ -Transformacja cyfrowa: wyzwania i trendy!

9 listopada 2017 roku w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie spotkają się międzynarodowi eksperci, przedsiębiorcy, reprezentanci organizacji, samorządów  dzięki którym Forum stanie się miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań globalnej gospodarki cyfrowej oraz międzynarodowych trendów.

 

Program Forum został podzielony na dwa bloki tematyczne: BLOK I -  e-commerce - wyzwania i trendy. Blok II - e-medycyna - cyfryzacja w instytucjach medycznych. Forum Gospodarki Cyfrowej będzie wypełnione debatami, prezentacjami i wystąpieniami ekspertów z Polski oraz z zagranicy, zwieńczone wieczorną galą, prestiżowego i znanego w branży, konkursu e-Commerce Polska awards 2017 oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej. Zarówno Forum jak i wieczorna Gala będą okazją do rozmów biznesowych, nieformalnych spotkań i owocnego networkingu.

 

Program został przygotowany przez Radę Programowa Forum Gospodarki Cyfrowej w składzie praktyków z zakresu wdrożeń cyfrowych w kraju i zagranicą.

 

Gospodarka cyfrowa, która obejmuje przedsiębiorstwa świadczące usługi w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, e-commerce oraz firmy działające w Internecie, będzie miała ogromny i trwały wpływ na wszystkie aspekty biznesu i społeczeństwa.  Forum będzie miejscem wymiany myśli oraz sprawdzonych rozwiązań cyfrowych. W tym roku na forum zajmiemy się również bardzo ważnym aspektem cyfryzacji polskiej medycyny. Wspólnie z ekspertami z branży internetowej, naukowcami, ambasadorami e-medycyny oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) stworzyliśmy dla instytucji opieki medycznej praktyczny program wdrażania e-medycyny krok po kroku.

 

Przyjdź i dowiedz się, jakie są trendy i kierunek ekspansji cyfrowej w:

  • e-commerce

  • e-medycynie

 www.forumgc.pl

Serdecznie zapraszamy! 

 

P.S..jpg